Akcesoria Original Zakrętka ze Słomką

17,50 zł
14,88 zł - 15%
Pojemność : 500 ml
Ilość

Za każde zamówienie powyżej 200 zł, posadzimy w Twoim imieniu drzewo. Brakuje Ci jeszcze 200,00 zł!

 

30 dni na zwrot

 

Wysyłka bez plastiku

 

Darmowa dostawa od 150zł

Skomponuj z

 • Zakrętka z wygodną i bezpieczną słomką , umożliwia korzystanie z butelki bez przerywania biegu czy jazdy na rowerze.
 • Dla wszystkich, którzy chcą się skutecznie nawodnić w trakcie dowolnej aktywności fizycznej.
 • Z uwagi na wyjątkowe bezpieczeństwo korzystania (sam ustnik jest elementem miękkim) polecamy sportowcom oraz dzieciom.
 • Przeznaczony do zimnych napojów

Uwaga!: Produkt pasuje tylko do butelki Ragsy Original 500ml. Produkt nie pasuje do butelek o pojemności: 750ml i 1000ml. Należy stosować tylko do zimnych napojów - zassanie gorącego płynu może poparzyć jamę ustną.

RAGSY
000344
 • Pojemność 500 ml
 • Waga 0.035 kg
 • Materiał PP (polipropylen)
  Silikon
  Stal nierdzewna 18/8

Specyficzne kody

ean13
5903896190716

Mamy dla Ciebie klika porad jak używać i dbać o Twoją Ragsy, aby służyła Ci przez Długi czas!

Przed pierwszym użyciem przepłucz butelkę i nakrętkę detergentem i ciepłą wodą (można także wyparzyć butelkę). Nie zalecamy mycia butelki w zmywarce, ponieważ może to pogorszyć właściwości izolacyjne lub uszkodzić lakier w niektórych modelach. Po użyciu myj butelkę ciepłą wodą z detergentem, możesz użyć także zwykłej szczotki do naczyń/butelek (polecamy naszą szczoteczkę z naturalnego włosia kokosowego) lub po prostu, potrząśnij nią z ciepłą wodą z detergentem. Nie umieszczaj butelki w zamrażarce, ponieważ butelka posiada izolację próżniową, nie będziesz w stanie schłodzić wody w ten sposób, zamiast tego umieść kilka kostek lodu w butelce, jeśli, chcesz mieć jeszcze bardziej chłodny napój. Nigdy nie podgrzewaj butelki na kuchence ani nad otwartym ogniem. Izolacja próżniowa w butelce zapobiegnie podgrzaniu płynu, a podczas podgrzewania butelka może ulec uszkodzeniu lub urządzenie do podgrzewania. Nie używaj silnych chemikaliów, takich jak wybielacz lub chlor, na lub w butelce, ponieważ może to spowodować, że butelka zacznie rdzewieć. Używaj płynu do naczyń, samej wody lub tabletek do czyszczenia butelek dostępnych na rynku. Pamiętaj, że od ostre przedmioty mogą porysować Twoją butelkę. Najbardziej odporny lakier na zarysowania posiadają butelki z kolekcji: ORIGINAL BASIC oraz ADV

Grawer poziomy - grawer poziomy umieszczony jest po przeciwnej stronie butelki niż logo Ragsy. Patrząć na butelkę napis czytany jest od lewej do prawej.

Grawer poziomy - grawer pionowy umieszczony jest po przeciwnej stronie butelki niż logo Ragsy. Patrząć na butelkę napis od dołu do góry i jest pisany bokiem (tak samo jak logo Ragsy na butelce - sprawdź zdjęcie produktu). 

Uwaga!:

- Produkt spersonalizowany nie podlega zwrotowi - prosimy o przemyślane zakupy.

- Czas wysyłki zamówienie z personalizacją może ulec wydłużeniu do ok. 72h.

Dodatkowe usługi:

- Jeśli potrzebujesz większą ilość butelek (+5 szt.) z grawerem, odezwij się do nas na adres email: sklep@ragsy.pl 

- Jeśli potrzebujesz wygrawerować logo swojej firmy lub organizacji odezwij się na adres email: sklep@ragsy.pl 

- Jeśli potrzebujesz wygrawerować niestandardową grafikę, to koszt takiej usługi wynosi 45 zł - cena zawiera wizualizację oraz przygotowanie pliku do grawerowania. Odezwij się do nas na: sklep@ragsy.pl w wiadomości prześlij otwarty plik graficzny - gotowy do dalszej edycji). 

Wygoda i bezpieczeństwo

Jeśli odkręcanie butelki termicznej jest zbyt uciążliwe, to ta zakrętka jest stworzona specjalnie dla Ciebie. Zakręć butelkę tylko raz i ciesz się zimnym napojem w każdej chwili. W 100% bezpieczne i szczelne zamknięcie — pijesz kiedy i ile potrzebujesz!

16 podobne

expand_less