Posadź drzewa z Ragsy

Twoje zakupy robią różnicę, a drzewo, które zasadzimy w Twoim imieniu, to taki mały pomysł na uczynienie Polski miejscem jeszcze bardziej zielonym. Jesteśmy razem w tej ekologicznej podróży i to dzięki Tobie mamy szansę coś zmienić.

Każde posadzone drzewo to dla nas jak mała inwestycja w przyszłość. Myślimy o tym nie tylko z perspektywy ekologii, ale także z myślą o naszych klientach. Chcemy, żeby miejsce, w którym razem żyjemy było przyjazne i zdrowe.

Jak to działa?

Zakupy w sklepie detalicznym

200 zł = 1 posadzone drzewo w polskim lesie

Etap 1

Wraz z firmą posadzimy.pl za każde 200 złotych, które wydasz u nas na zakupy, posadzimy w Twoim imieniu drzewo.

Etap 2

Posadzimy.pl przygotuje sadzonki, ziemię oraz wysadzi Twoje drzewko w najbliższej akcji. Robią to dwa razy w roku.

Etap 3

Po odebraniu od nas przesyłki otrzymasz spersonalizowany imienny certyfikaty potwierdzający, że robisz coś dobrego dla polskich lasów. Wspólnie zazieleńmy Polskę – drzewo po drzewie.

Zakupy z nadrukiem firmowym

10 x Butelka RAGSY = 1 posadzone drzewo w polskim lesie

Angażujemy się w sadzenie drzew, bo wierzymy, że to więcej niż tylko korzyść biznesowa. To dla naszej marki sposób na powiedzenie "dziękuję" naszej planecie za to, że daje nam możliwości do rozwoju. Nie jesteśmy obojętni na to, co dzieje się wokół nas, i chcemy działać tak, aby zostawić świat trochę lepszym miejscem.

Wraz z organizacją posadzimy.pl za każde 10 butelek z nadrukiem posadzimy 1 drzewo. Za każdym razem potwierdzimy to certyfikatem ze wskazanym logo i nazwą firmy.

expand_less