Butelka z twoim własnym grawerem

Oferujemy dwa rodzaje grawerów:
poziomy i pionowy.

Razem z nami stwórz unikalną butelkę lub kubek termiczny Ragsy i wygraweruj na nim wyjątkowe hasło, imię lub dedykację. To idealny prezent dla Ciebie lub Twoich bliskich, który zawsze będzie przypominał o ważnych momentach lub wartościach.

Grawer poziomy

Grawer poziomy jest umieszczony po przeciwnej stronie butelki niż logo Ragsy i czytany jest od lewej do prawej.

Grawer pionowy

Grawer pionowy jest umieszczony również po przeciwnej stronie butelki niż logo Ragsy i czytany jest od dołu do góry, pisany bokiem - tak samo jak logo Ragsy na butelce. 

Font

Space grotesk

Jeśli chcesz wygrawerować niestandardową grafikę, to koszt takiej usługi wynosi od 45 zł. Cena zawiera wizualizację oraz przygotowanie pliku do grawerowania. Skontaktuj się z nami na: sklep@ragsy.pl, a w wiadomości prześlij otwarty plik graficzny gotowy do dalszej edycji.

Większa ilość sztuk

Jeśli potrzebujesz większą ilość butelek (+5 szt.) z grawerem, skontaktuj się z nami na adres email: sklep@ragsy.pl. 

Uwaga!

Przypominamy, że produkt spersonalizowany nie podlega zwrotowi, dlatego prosimy o przemyślane zakupy. Czas wysyłki zamówienia z personalizacją może ulec wydłużeniu do około 72 godzin.

Na tych produktach możesz wykonać swój grawer:

Butelka Termiczna Pinky
  • Bestseller
Pojemność
Availability: 178 In Stock

Butelki z grawerowanym logo dla Twojej firmy

Własne logo

Oferujemy również wygrawerowanie logo Twojej firmy lub organizacji. W tym celu prosimy o kontakt na adres email: b2b@ragsy.pl, tel: 883 765 567 lub wypełnij formularz obok/poniżej.

Wyślij zapytanie

close

Wyślij zapytanie


 

expand_less