Butelka termiczna z nadrukiem czyli prezenty korporacyjne z misją

Spersonalizowane butelki termiczne Ragsy z grawerem lub nadrukiem to okazja, aby jeszcze bardziej zwiększyć wartość Twojej marki. To wyjątkowa szansa, aby się wyróżnić, jako organizacja świadoma społecznie i przychylna planecie.

Wyślij zapytanie
close

Wyślij zapytanie


 

Skontaktujemy się w ciągu 24 godzin.

tel: 883 765 756 • e-mail: b2b@ragsy.pl

Porzuć standardy

Pokaż swoje ekologiczne oblicze, teraz możesz się odwdzięczyć swoim pracownikom i partnerom stając się inspiracją do zrównoważonego rozwoju.

Dlaczego butelka termiczna z nadrukiem lub grawerem?

Doceniaj pracowników

Od powitania nowych członków zespołu i doceniania najlepszych pracowników po obchodzenie ważnych rocznic i jubileuszy - celowe prezenty firmowe są idealne, aby wzmocnić lojalność zespołu i pomóc pracownikom poczuć się dobrze w Twojej organizacji i wokół niej.

Zrób pozytywne wrażenie na klientach i partnerach

Zadbaj o relacje z klientami i partnerami dzięki wyjątkowym prezentom najwyższej jakości, których nigdy nie zapomną. Wybierając butelki z nadrukiem, dzielisz się ideą zrównoważonego rozwoju i utożsamiasz swoją markę z czynieniem na świecie dobra.

Wyróżnij się na tragach i konferencjach

Butelki termiczne z grawerowaniem lub nadrukiem stanowią wysokiej jakości alternatywę dla mało wartościowych „wypełniaczy toreb”. Dzięki najwyższej jakości materiałom i pięknemu wzornictwu promujesz świadomość społecznej odpowiedzialność biznesu, dzięki temu zostaniesz pozytywnie wyróżniony i zapamiętany na ważnych wydarzeniach.

Skrojony na miarę

Nasz zespół graficzny pomoże Ci stworzyć prezent firmowy idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Będziemy Ci towarzyszyć, krok po kroku, w całym procesie projektowania oraz produkcji.

Zaoferujemy Ci personalizację opartą na najnowszych technologiach.

Jak to zrobimy

Wyślij zapytanie

Wyślij nam zapytanie na adres b2b@ragsy.pl z wybranym modelem butelki. Uwzględnij oczekiwany nakład oraz preferencje nadruku (nadruk kolorowy lub grawer laserowy). Mile widziany załącznik w postaci grafiki, którą chcesz umieścić na produkcie. W ciągu 24 godzin prześlemy Ci najlepszą ofertę;)

Proces projektowy

Po akceptacji oferty, w oparciu o Twoje preferencje, nasz zespół graficzny stworzy indywidualny projekt spersonalizowanego produktu, abyś mógł zobaczyć, jak będzie wyglądał efekt końcowy.

Produkcja + wysyłka

Jak już będziesz zadowolony z projektu rozpoczniemy produkcję, a gdy tylko będzie gotowa do wysyłki, poinformujemy Cię o wszystkich szczegółach umożliwiających śledzenie zamówienia.
Gratulujemy! Na tym etapie podjąłeś świetną decyzję i wywarłeś pozytywny wpływ na naszą planetę.

Niektóre firmy oraz marki już wybrały Ragsy na swojego partnera, który pomaga osiągnąć cel, jakim jest zrównoważony rozwój. Butelka termiczna Ragsy z grawerem lub nadrukiem to wspaniały prezent, który pokazuje, jak duże znaczenie mają dla ciebie pracownicy, kontrahenci oraz twoje otoczenie.

Więcej informacji o butelkach z nadrukiem/grawerem

Nakład minimalny

Minimalna wielkość zamówienia to 10 sztuk jednego asortymentu RAGSY. Nakład można dowolnie miksować pod względem kolorów oraz pojemności.

Czas realizacji

Standardowy czas realizacji to 10 dni roboczych od potwierdzenia dostępności i akceptacji projektu. Przy dużych nakładach termin może się różnić od standardowego.

Dostawa

Na każdym etapie dbamy o środowisko, dlatego wszystkie przesyłki pakujemy bez plastiku.

Rabaty

Na wszystkie zamówienia z nadrukiem indywidualnym udzielamy specjalnych rabatów.

WYTYCZNE TECHNICZNE PROJEKTÓW

Format

Pliki graficzne: najlepiej PDF zapisany jako wektor lub EPS oraz AI.

Fonty

Wszystkie czcionki zamienione na krzywe lub czcionki dołączone do plików graficznych.

Kolory

Wykonujemy z wysoką precyzją nadruki w pełnym rozbarwieniu (full color) w technologii 360 stopni. W przypadku pojedynczych kolorów sugerujemy określenie kolorów wg wzornika Pantone.

Posadź drzewa z Ragsy

Wiemy jak bardzo zależy Ci na środowisku, dlatego jako marka Ragsy przyłączyliśmy się do akcji sadzenia polskich lasów. Wraz z organizacją posadzimy.pl za każde 10 butelek z nadrukiem posadzimy 1 drzewo. Za każdym razem potwierdzimy to certyfikatem ze wskazanym logo i nazwą firmy.

10 x Butelka RAGSY = 1 posadzone drzewo w polskim lesie

Wyślij zapytanie


 
expand_less