Marka Ragsy powstała z pragnienia, aby świat był czystym i przyjaznym miejscem. Stało się ono inspiracją do stworzenia linii produktów, mających pozytywny wpływ na środowisko oraz zdrowie człowieka.

Naszą misją jest zmniejszenie ilości jednorazowych butelek i innych odpadów tworzących się w wyniku konsumpcjonizmu. Wierzymy w to, że każdy z nas ma wpływ na stan naszej planety i chcemy pokazać, że małe zmiany, takie jak używanie wielorazowych butelek, mogą przynieść duże korzyści dla środowiska.

Atrakcyjny design połączony z funkcjonalnością produktów Ragsy sprawia, że nie są tylko ekologicznym gadżetem, a przydatnym narzędziem do kształtowania Twojej codzienności.

Produkty wykonano głównie ze stali nierdzewnej 18/8. Są w pełni bezpieczne dla zdrowia i nadające się do recyklingu. Trwałość materiałów i dbałość o detale sprawia, że produkty Ragsy służą użytkownikom przez lata.

Każdy produkt Ragsy jest starannie zaprojektowany i wykonany z myślą o użytkowniku, który wymaga czegoś więcej, niż tylko naczynia na wodę. Są eleganckie i minimalistyczne, a szeroki wybór wzorów i kolorów jest gwarancją dopasowania do każdych potrzeb.

Nie rezygnuj ze swojego stylu na rzecz ekologii - zainwestuj w Ragsy i połącz oba te aspekty w jeden funkcjonalny produkt. Dbaj o środowisko i ciesz się modnym uzupełnieniem Twojego mojo. A może zamów Ragsy z personalizowanym grawerem? Baw się stylem! Ogranicza Cię tylko wyobraźnia - o środowisko zadbamy my.

expand_less