Wyjątkowa, ekologiczna butelka termiczna na wodę

Nie chcesz przyczyniać się do zaśmiecania? Szukasz funkcjonalnego produktu, który może zminimalizować zużycie plastiku? Lubisz proste i skuteczne rozwiązania, które pomogą Ci zaoszczędzić miejsce w kuchni? Jeśli tak – zakochasz się w Ragsy!

Butelka termiczna Ragsy, może służyć jako termos lub pojemnik na wodę. Wynika to z dodatkowej podwójnej ściany próżniowej, która zapewnia odpowiednią izolację. Z kolei unikalna technologia Ragsy Thermo zapobiega kondensacji na zewnętrznej powierzchni butelki: dzięki niej powłoka jest zawsze sucha i ma temperaturę pokojową.

Chroń ziemię razem z nami!

Jesteśmy zaangażowani w ochronę środowiska i redukcję toksycznych odpadów w środowisku. Jednocześnie wiemy, że pojemność szafek kuchennych, plecaków czy torebek jest bardzo ograniczona. Zabieraj do pracy pudełku na lunch, pij kawę z kubka termicznego, pij wodę w butelce wielokrotnego użytku …

Zdajemy sobie sprawę, że w tych czasach minimalizm stał się bardzo ważny. Właśnie dlatego butelkę ze stali nierdzewnej polecamy osobom, które lubią pić gorącą kawę i zimną wodę.

Czy masz spotkania z klientami? A może prowadzisz szkolenie wewnętrzne ze swoim zespołem? Trenujesz dzisiaj na siłowni, czy chcesz zrelaksować się na zajęciach jogi? Żaden problem: Ragsy możesz zabrać ze sobą, gdziekolwiek się wybierasz. Wystarczy wlać wodę, kawę, herbatę lub sok! Po regularnym czyszczeniu wnętrze butelki nie wchłonie smaku i zapachu przechowywanego w niej płynu.

Butelki wielokrotnego użytku ze stali nierdzewnej ułatwiają życie

Butelka termiczna Ragsy ma elegancki skandynawski design i atrakcyjne kolory, dzięki czemu idealnie nadaje się do przechowywania gorących i zimnych napojów. Trzy różne pojemności (260 ml, 500 ml i 750 ml) umożliwiają dostosowanie Ragsy do codziennych czynności. Idziesz do pracy, na siłownię, na zajęcia jogi, do szkoły lub na uniwersytet? Przynieś swój ulubiony napój! Butelka może przechowywać zimne napoje przez 24 godziny i gorące napoje do 12 godzin. Wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a zakrętka zapewnia maksymalne uszczelnienie. Ten produkt jest całkowicie wolny BPA. Zalecamy mycie ręczne.

Wielofunkcyjna, przyjazna dla środowiska i wolna od BPA

Rozumiemy potrzeby naszych klientów – dlatego dostarczamy wielofunkcyjne produkty wielokrotnego użytku. Ragsy odnajdzie się w każdym środowisku. Szczególnie polecamy osobom, które dużo podróżują: koniec z zatrzymywaniem się na stacji benzynowej i piciem kawy z automatu! Dzięki stalowej butelce zawsze będziesz mieć swój ulubiony napój przy sobie.

Butelka termiczna pomaga chronić środowisko. Ten elegancki produkt może być używany jako zwykła butelka, ale możesz go również używać jako termos: możesz go używać przy napojach zimnych lub gorących.

Dzięki technologii trójwarstwowej zewnętrzna powłoka może utrzymać temperaturę pokojową, a para nie będzie się skraplać na zewnętrznej ściance – wnętrze plecaka czy torebki zawsze będzie suche!

Nasze stalowe butelki mogą przynieść więcej korzyści, niż oczekujesz

Dlaczego tak twierdzimy? Ponieważ od początku zaskakują użytkowników. Przede wszystkim imponują eleganckim wyglądem i potrafią zaspokoić największe potrzeby estetyczne. A ich wszechstronność i niezawodność są niesamowite – utrzymują stałą temperaturę ciepłych i zimnych napojów przez długi czas. Ponadto jakość wykonania sprawia, że wystarczą na lata. Więc nie martw się już o plastikowe i tradycyjne butelki z termosem – chwyć stalową butelkę na wodę i zabierz ją ze sobą!

Termiczne butelki ze stali – gwarancja niezawodności

Co sprawia, że stal nierdzewna jest niezawodna? Jest to jeden z najbezpieczniejszych i najtrwalszych materiałów stosowanych w przemyśle spożywczym. Produkty z niego wykonane są odporne na korozję i pozostają neutralne w kontakcie z żywnością (nie zmieniają składu chemicznego, dzięki czemu nie zmieniają smaku i zapachu). W każdym razie ten fakt jest znany od dawna. W końcu każdy, kto używał kiedyś termosu, wie, o czym mówimy. Jednak nowoczesne termosy ze stali mają oczywiste zalety w porównaniu ze zwykłymi termosami. Świadczy o tym technologia ich produkcji, zapewniająca najwyższą jakość i trwałość.

Taka butelka jest również odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, które pojawiają się podczas normalnego użytkowania i uprawiania sportu. Dlatego mamy pewność, że ten produkt będzie z nami przez wiele lat zamiast jednego sezonu.

Butelki stalowe, które utrzymują temperaturę

Jak działa nowoczesna butelka termiczna? Dzięki odpowiednio zaprojektowanej ściance próżniowej przechowywany w niej napój może utrzymać swoją temperaturę od kilku do kilkudziesięciu godzin. Utrzymają ciepło przez 12 godzin i zimno przez 24 godziny. Jest dla nas jasne, że wypicie filiżanki gorącej kawy w drodze w góry jesienią to wyjątkowa przyjemność, a picie większej ilości wody w upalne dni to prawdziwe wybawienie dla naszego organizmu.

Nie ma powodu, aby martwić się przegrzaniem lub schłodzeniem butelki. Powłoka i technologia trójwarstwowa zapewniają komfortowe użytkowanie. Dużym atutem stalowej butelki na wodę jest niewielka waga – można ją schować do plecaka czy torebki bez obawy o przenoszenie dodatkowych kilogramów.

Zabierz swoją butelkę w plener

Czy butelka do wody może zachęcić do aktywności na świeżym powietrzu? Stalowe butelki Ragsy, tak. Dlaczego? Ponieważ wyglądają tak pięknie, że chcesz je pokazać światu! Mimo że przydają się w domu, to jednak najlepiej sprawdzają się na zewnątrz. Niezależnie od tego, czy jest to piknik rodzinny w parku, spacer po plaży czy wycieczka w góry.

Nosząc ze sobą butelki wielokrotnego użytku, dbamy o zdrowie nasze i naszych bliskich. Butelka ze stali nierdzewnej jest bezpieczna i nie zawiera BPA. Kolejna kwestia jest bardzo ważna. Stalowe butelki na wodę są całkowicie ekologiczne i przyjazne dla środowiska, ponieważ wykonane materiały nadają się w całości do recyklingu. Korzystając z nich, dbamy o nasze samopoczucie, zdrowie i środowisko.

Aktywne filtry

expand_less

Filtruj według

Cena

Cena

  • 56,00 zł - 222,00 zł

Pojemność

Pojemność

Seria

Seria

Kolor

Kolor